V ponedeljek, 9. 6. 2008, smo imeli 3. in 4. šolsko uro na šoli zaključno prireditev za bralno značko.

Učenci so med seboj tekmovali znanju v knjižnem kvizu. Tekmovali so učenci od 5./8 do 9. razreda. Vsak oddelek je predstavljali naj bralec posameznega oddelka, tekmovali pa so Ajerci proti Bejarcem. Torej naj bralci A oddelkov od 5. – 9. proti naj bralcem B oddelkov od 5. – 9. razreda.

Na prireditev so bili vabljeni SAMO učenci, ki so opravili vsaj eno od bralnih značk. Vsi ostali učenci so imeli reden pouk po urniku.

Pri izvedbi kviza sta pomagala tudi stend-up komedijanta BB Show-a Miki in Ranko.

Otroci so bili s kvizom zelo zadovolnji, saj so zvedeli veliko novega in se hkrati nasmejali do solz.